Organizator:

Zostań wystawcą targów w EXPOPOWER 2023 roku!

Podziel się

Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Światowe trendy w energetyce, innowacje, wyzwania i bezpieczeństwo energetyczne – przegląd oferty wystawców stanowi inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań. W targach uczestniczą firmy z wielu krajów świata. To dobra okazja, by poznać rynkowe trendy, także międzynarodowe, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

    

Profesjonalni zwiedzający:

  • firmy produkujące maszyny i urządzenia
  • biura projektowe, konstrukcyjne
  • zakłady energetyczne
  • firmy wykonawcze
  • hurtownie elektrotechniczne
  • działy energetyczne firm
  • zakłady przemysłowe
  • stowarzyszenia i instytucje z branży elektroenergetycznej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Witold Lipiński
Witold Lipiński

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, 16-18.05.2023

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Dowiedz się więcej>>

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, 16-17.05.2023

H2POLAND to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi w całości poświęcone technologiom wodorowym. Wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy podczas konferencji i debat połączonych z ekspozycją najnowszych rozwiązań poświęconych nisko i zeroemisyjnej gospodarce.

Dowiedz się więcej>>

Blok targów GREENPOWER, EXPOPOWER i H2POLAND to największe i najważniejsze wydarzenie poruszające tematykę transformacji i wyzwań w energetyce i ciepłownictwie w oparciu o odnawialne źródła energii (w tym fotowoltaikę, systemy grzewcze), nowoczesne magazyny energii i technologie wodorowe.