📢 Międzynarodowe Targi Energetyki już 23-25 kwietnia w Poznaniu! 📢  

Organizator:

Zainstaluj się w świecie fachowców!

Podziel się

Liczne strefy tematyczne, setki premier rynkowych, branżowe spotkania, merytoryczne konferencje oraz szeroka współpraca z profesjonalistami z branży - tak zapowiada się Wielki Blok Targowy obejmujący Targi GREENPOWER, Targi INSTALACJE, Targi EXPOPOWER, Targi SECUREX oraz Targi SAWO. Dołącz do fachowców, którzy odwiedzą Poznań w dniach 23-25 kwietnia br.!

Już w kwietniu odbędzie się - jedyne takie w Polsce - kompleksowe spotkanie adresowane do branży instalacyjnej, odnawialnych źródeł energii, energetyki konwencjonalnej, nowoczesnych technologii zero- i nisko-emisyjnych, a także zabezpieczeń oraz ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa. Dowiedz się więcej o każdym z wydarzeń!

Bilety dostępne na:

TARGI EXPOPOWER

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Targi expopower

TARGI GREENPOWER

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to targi odnawialnych źródeł energii, które gromadzą przedstawicieli wszystkich sektorów tego rynku. Wystawcy targów to profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz techniki grzewczej. Razem z Targami INSTALACJE tworzą największe w Polsce wydarzenie oferujące kompleksowe wyposażenie budynków w elementy dystrybucji energii (rozdzielnie, zabezpieczenia, kable, osprzęt, automatyka) oraz instalacje OZE (odnawialne źródła energii: instalacje fotowoltaiki, pomp ciepła i rekuperacji), klimatyzacji i wentylacji.

targi greenpower

TARGI INSTALACJE 

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Na Targach INSTALACJE szeroko prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów urządzeń związanych odnawialnymi źródłami energii. Można zobaczyć pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę.

TARGI INSTALACJE

TARGI SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. Targi Sawo są również idealną przestrzenią dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP. 

targi sawo

TARGI SECUREX

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń w Środkowo-Wschodniej Europie. Imponujący rozmiar i różnorodność ekspozycji zapewniają firmy oferujące szeroki wachlarz produktów, usług i innowacyjnych rozwiązań. To tutaj swój asortyment prezentują liderzy rynku oraz przedsiębiorstwa rozwijające się, wyspecjalizowane w tworzeniu dedykowanych systemów zabezpieczeń dla poszczególnych sektorów.

targi securex

Kup bilet na:

Bilet uprawnia do zwiedzania ekspozycji całego bloku targów: INSTALACJE, GREENPOWER, SECUREX, SAWO, EXPOPOWER.

Do zobaczenia w Poznaniu 23-25 kwietnia 2024!