Organizator:

Wspieranie polskich przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania działalności rozwojowej poprzez dotacje i ulgi podatkowe - EDORADCA

Podziel się

Firma EDORADCA, specjalizująca się we wspieraniu polskich przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania działalności rozwojowej poprzez dotacje i ulgi podatkowe, zaprasza podczas targów GREENPOWER/EXPOPOWER na prezentację dotyczącą tej tematyki.

Prezentacja "Wspieranie polskich przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania na ich działalność rozwojową poprzez dotacje i ulgi podatkowe" odbędzie się 17 maja 2023 r. w godzinach 14.00-14.45 na scenie w pawilonie nr 7 MTP. 

Organizatorem wydarzenia jest: 

 

Prelegentem będzie Dawid Piaskowski, Senior Manager ds. kluczowych klientów w firmie EDORADCA 

Jestem specjalistą w zakresie finansowania planów rozwojowych przedsiębiorstw z wykorzystaniem bezzwrotnych dotacji. Mam 14-letnie doświadczenie w analizach projektów inwestycyjnych i badawczo -rozwojowych. Wspieram przedsiębiorców w wyborze najefektywniejszego sposobu finansowania. Koordynowałem ponad 500 projektów na każdym etapie realizacji: począwszy od budowania koncepcji, pozyskania dofinansowania, aż po finalne ich rozliczenie. W pracy fascynuje mnie różnorodność branż, technologii i innowacji, z jakimi na co dzień mam styczność a największą motywacją jest widok zrealizowanych z sukcesem projektów moich klientów. Moje motto to słowa Alberta Einsteina: Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.