Organizator:

Sprawdź nowości, które zaprezentują wystawcy na targach EXPOPOWER!

Podziel się

Produkty INNOLINQ z QUICK-CONNECT - nowość firmy BALS

Produkty INNOLINQ z QUICK-CONNECT wytwarzane są bez ołowiu i tylko z materiałów nadających się do recyklingu, co zapewnia pełną zgodność ze standardami Reach-&RoHS, również tymi, które są planowane w przyszłości. Systemem połączeń QUICK-CONNECT gwarantuje pewne i w pełni kontrolowane połączenie przewodu. Zoptymalizowana geometria obudowy ułatwia obsługę, zapewnia pewny chwyt oraz atrakcyjny wygląd. Produkty INNOLINQ są wytwarzane z ekstremalnie wytrzymałych materiałów.

Platforma pomiarowa AEM TestPro - nowość firmy INTERLAB

Platforma pomiarowa AEM TestPro jest multifunkcyjnym testerem okablowania strukturalnego. Pozwala certyfikować zarówno skrętkę miedzianą jak i włókna światłowodowe. TestPro gwarantuje wiele więcej niż najszybszą certyfikację. Wbudowany port RJ45 umożliwia wykonywanie testów analizy sieci aktywnej oraz wykonanie testu kwalifikacyjnego 100M/1G w ramach testu przepustowości. Po rozszerzeniu o specjalne wkładki można rozszerzyć o rzeczywiste testy obciążeniowe PoE oraz przepustowości MultiGigabit do 10G.

Kompensator dynamiczny LKD 5 kvar - nowość firmy LOPI

Kompensator dynamiczny LKD 5 do kompensacji mocy biernej indukcyjnej i pojemnościowej z dodatkową funkcją filtracji wyższych harmonicznych i symetryzacji mocy odpowiada na aktualne potrzeby w zakresie jakości zasilania. Prezentowane rozwiązanie daje możliwość nisko stratnej kompensacji mocy biernej, a poprzez stosowny wybór opcji możemy kompensować wybrane harmoniczne oraz symetryzować moc czynną. Kompensatory znalazły szerokie zastosowanie, m.in. zastępując tradycyjne baterie kondensatorów-dławików i podnosząc standard poprzez filtrację wyższych harmonicznych i symetryzację mocy czynnej. Urządzenie sprawdzi się w sieciach z instalacjami fotowoltaicznymi gwarantując najwyższą skuteczność kompensacji dzięki czasowi reakcji < 20 ms.

Oprawa PRIMO APZ - nowość TMTECHNOLOGIE

Ekskluzywna oprawa PRIMO APZ dedykowana jest do wnętrz nowoczesnych i industrialnych. PRIMO to produkt o najwyższej jakości, dostępny w różnych typach wykończenia – korpusy są malowane proszkowo lub pozostają w ekskluzywnej surowej wersji z polerowanej stali nierdzewnej. PRIMO APZ zapewnia użytkownikom budynku nie tylko bezpieczeństwo, ale także miejsce, w którym mogą czuć się komfortowo. Elegancja, prostota, niepowtarzalna jakość.

hyCLEANER solarROBOT®

hyCLEANER solarROBOT® to innowacyjny, półautomatyczny robot, który pozwala w prosty, szybki i ekonomiczny sposób wyczyścić panele zarówno te z instalacji naziemnej jak i montowane na dachu. Dzięki wysokiej wydajności mechanicznej w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną, miękką szczotką, można uzyskać optymalny efekt czyszczenia, przy niskim zużyciu wody i to bez konieczności używania jakichkolwiek środków myjących, co nie zostaje obojętne na środowisko. Dzięki seryjnemu systemowi wykrywania krawędzi z czujnikami chroniącymi przed upadkiem - maszyna zatrzymuje się automatycznie po dotarciu do krawędzi panelu słonecznego. To co go wyróżnia: • zintegrowany Autodrive: możliwość pracy w pełni automatycznej • system w pełni sterowany zdalnie • przesunięty układ szczotek umożliwiający wydajne czyszczenie z prędkością 2 400 m²/h • średnica zewnętrzna szczotki 280 mm - najdłuższe włosie - dla najlepszych efektów czyszczenia • może zostać rozłożony na 7 lekkich elementów i to bez użycia narzędzi • wyposażony w czujniki wykrywające krawędzie ze wszystkich stron • możliwość czyszczenia powierzchni o nachyleniu do 45°