Organizator:

Podsumowanie drugiego dnia Targów EXPOPOWER 2024

Podziel się

Właśnie zakończył się drugi dzień Targów EXPOPOWER 2024! W programie po raz kolejny nie zabrakło merytorycznych wydarzeń z udziałem ekspertów, a teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie był licznie wypełniony zwiedzającymi.

W środę 24 kwietnia, na wielbicieli tematów związanych z energetyką, elektroenergetyką oraz sztuczną inteligencją czekał kolejny dzień Konferencji #Ai_EnergINN organizowanej przez Eneę Operator oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Tego dnia odbyła się również XIX Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu "Instalacje elektryczne, niskiego, średniego i wysokiego napięcia" nt. "STACJE ELEKTROENERGETYCZNE 2024"

Dla zwiedzających wydarzenia, drugi dzień targów był kolejną okazją do spotkania z przedstawicielami Strefy Nauki i Startupów organizowanej przez Porozumienie Spółek Celowych oraz Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii. Na zwiedzających Targów EXPOPOWER, GREENPOWER, INSTALACJE i SECUREX, Strefa Nauki i Startupów czekać będzie do 25 kwietnia włącznie. Umożliwia ona spotkanie i rozmowy z jej przedstawicielami o: innowacjach z polskich uczelni, wspólnym rozwijaniu nowych produktów oraz dotacjach na badania i rozwój. 

Targi EXPOPOWER 2024, wraz ze stoiskami wystawców można odwiedzić jeszcze w czwartek, 25 kwietnia.