Organizator:

Kwartalnik "Ważenie, Dozowanie, Pakowanie" patronem medialnym Targów EXPOPOWER 2024!

Podziel się

Kwartalnik techniczno-informacyjny "Ważenie, Dozowanie, Pakowanie" został patronem medialnym Targów EXPOPOWER 2024. Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania.

"Ważenie, Dozowanie, Pakowanie" wydawane jest przez Wydawnictwo Druk-Art SC w Raciborzu. Na łamach periodyku znajdują się artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące oraz ich zastosowanie m.in. w takich gałęziach przemysłu, jak:

  • przemysł farmaceutyczny, 
  • przemysł spożywczy,
  • przemysł rozlewniczy, 
  • przemysł kosmetyczny, 
  • przemysł chemii gospodarczej, 
  • i inne. 

Pismo adresowane jest do grupy fachowców w tych dziedzinach. Zawiera nowości i porady techniczne, prezentuje nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak również ich aplikacje w przemyśle. Ponadto, znaleźć w nim można informacje nt. działalności organizacji branżowych oraz zapowiedzi i relacje z imprez targowych i konferencji - "Ważenie, Dozowanie, Pakowanie" promowane jest na większości wydarzeniach branżowych w kraju. 

Czasopismo współpracuje z wieloma znanymi w kraju i na świecie firmami reprezentującymi branże wagarską i opakowaniową, a także z przedstawicielami świata nauki. Po tytuł sięgają specjaliści z uczelni technicznych w kraju, instytutów i ośrodków badawczo-rozwojowych. 

Przedstawicieli redakcji periodyku "Ważenie, Dozowanie, Pakowanie" będzie można również spotkać w przestrzeni wystawienniczej Targów EXPOPOWER, już 23-25 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.