📢 Międzynarodowe Targi Energetyki już 23-25 kwietnia w Poznaniu! 📢  

Organizator:

Energa Obrót z ofertą fotowoltaiki na balkony

Podziel się

 

Usługę dostawy, montażu i próbnego uruchomienia instalacji fotowoltaicznej na balkonach posiada w swojej ofercie Energa Obrót. Wycenę inwestycji oraz indywidualnie dopasowaną ofertę klient otrzymuje zupełnie za darmo. System montażowy paneli fotowoltaicznych na balkonie daje możliwość montażu pod kątem 90 stopni, równolegle do balkonowych barierek. System posiada wszelkie certyfikaty zapewniając bezpieczny i profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych.

– Fotobalkonika to innowacyjne rozwiązanie, które ma potencjał zmienić rodzaj energii elektrycznej, z jakiej korzystamy w naszych domach. Dzięki niemu można zmniejszyć zależność od tradycyjnych źródeł, a także przyczynić się do ochrony środowiska. To również doskonała okazja do zaoszczędzenia na rachunkach za prąd. Energa Obrót oferuje różnorodne rozwiązania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb – mówi Aleksander Chołodnicki, dyrektor Departamentu Marketingu i Produktów Energi Obrotu.

Dodatkowo, możliwość monitorowania wydajności fotobalkoniki z poziomu przeznaczonej do tego aplikacji pozwala użytkownikom na bieżąco kontrolować zużycie energii. Przyjęcie świadomego podejścia do korzystania z urządzeń elektrycznych przekłada się na efektywne zarządzanie energią i obniżenia rachunków za prąd. W zależności od wybranego wariantu mocy instalacji, rocznego zużycia oraz warunków, w jakich instalacja będzie pracować, zaoszczędzić można 21-40%[1] w skali roku na rachunkach za prąd.

Energa Obrót zapewnia do 25 lat gwarancji na wydajność instalacji i 5 lat gwarancji na jej montaż. Dodatkowo spółka oferuje roczne ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej i pokrywa jego koszt. Jest to dodatkowe zabezpieczenie dla inwestycji klientów.

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie zgody wspólnoty lub spółdzielni oraz gniazdka na balkonie.

Źródło: energa.pl