Organizator:

Cała branża energetyczna, oze, instalacyjna i grzewcza w jednym miejscu!

Podziel się

Blok targów EXPOPOWER, GREENPOWER, INSTALACJE, SECUREX, i SAWO to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży oze, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej i sanitarnej w 2022 roku!

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Targi GREENPOWER i INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. 

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. To również idealne miejsce dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP. 

Zostań wystawcą i twórz z nami to wyjątkowe wydarzenie!

Jeśli masz pytania...

Skontaktuj się z nami!

Witold Lipiński